side

IT Corporate’iga liitumine

Tellijana saate tasuta juurdepääsu meie pidevalt täienevale kataloogile, kus on valged raamatud, analüütikute aruanded, juhtumianalüüsid, veebiseminarid ja lahenduste aruanded.

Teile selle tasuta teenuse pakkumiseks võime jagada teie tööalaseid kontaktandmeid ettevõtetega, kelle sisu olete otsustanud meie veebisaidil vaadata. Liitumisel hoiame teid iganädalase uudiskirja abil kursis tehnoloogia arengute ning analüüsidega.

Meist

Kui soovite lisada oma sisu meie tehnoloogiasektori materjalide veebikataloogi, klõpsake palun siin ...

Meie inimesed

Gerry Rhoades-Brown

Tegevjuht

gerry.rhoadesbrown@headleymedia.com

Freya Ward

Üleilmne müügijuht

freya.ward@headleymedia.com

Daniel Greenaway

Kliendihaldur

daniel.greenaway@headleymedia.com

Rachael Denman

Vanemkliendihaldur

rachael.denman@headleymedia.com

Matt Newman

Vanemkliendihaldur

matt.newman@headleymedia.com

Will Pownall

Kliendihaldur

will.pownall@headleymedia.com

Maddie Penfold

Rahvusvaheline kliendihaldur

maddie.penfold@headleymedia.com

Christian Hoelscher

Müügijuht DACH

christian.hoelscher@headleymedia.com