Tenable
flow-image

Keskenduge suurima ohuga nõrkustele

Selle materjali avaldajaks on Tenable

Ei ole tähtis kui kaua olete küberturbega tegelenud, olete teadlik sellest, et nõrkusehaldus on küberriskide tuvastamisel ja vähendamisel kriitilise tähtsusega. Miks?

Sest iga suure küberründe taga on nõrkus, mis jäeti lahendamata.

Tänapäevane IT maailm on pidevas muutumises. Digipöördest kantuna on meie maailm nüüd kirjutatud koodis, täis uusi tehnoloogiaid, platvorme ja seadmeid. Pilved, esemevõrk, mobiilseadmed, veebirakendused – isegi tööstusseadmed on selle kaootilise keskkonnaga ühendatud.

Ettevõttesse liiguvad sisse ja sealt välja pidevalt erinevat tüüpi digivarad. Lisaks sellele eksisteerivad mõned neist ainult mõne sekundi või minuti.

Laadige see aruanne alla ja uurige lähemalt.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT turve, Autentimise ja juurdepääsu haldamise süsteemid, IT ohud ja nõrkused, Andmete taaste, Andmekaotõrje (DLP), Avariitaaste, Mobiilseadmete turve, Meiliturve, Tulemüür, Logihaldus, Sündmusehaldus, VPN, Kahjurvara, Lõppseadmete turve, Võrguturve, Turbelahendused, Turbehaldus