Salesforce
flow-image

Peamised juhised ühendatud kindlustajate loomiseks

Selle materjali avaldajaks on Salesforce

Kuidas saavad kindlustusteenuseid pakkuvad ettevõtted luua kõigile pingevaba digitaalse kogemuse. Minnes üle kliendikesksesse ajastusse.

Digipööre on kiirenemas. See loob nutikamat maailma kus on omavahel ühendatud kõik inimesed ja seadmed: mobiil- ja sotsiaaltehnoloogiate, pilvede ja esemevõrkude kaudu on ühendatud peagi miljardid seadmed, andurid, protsessid ja inimesed.

Kindlustajad saavad aru, et digipööre pole enam valikuline. See on tuleviku kindlustamise võti, mis suurendab tõhusust, aitab kaasa tulu kasvatamisele ning leevendab talitluspidevuse riske.

Vaja on kohe tegutseda, sest vastasel juhul riskite mahajäämisega – aga kust alustada?

Laadige alla ja uurige lähemalt!

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT haldus, Suurandmed, Otsuseinformaatika (BI), Andmelaondus, BYOD, IT tarbijastumine, Pilvandmetöötlus, Vastavus, Sisuhalduse süsteem (CMS), Andmehaldus, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Finantsid ja finantshaldus, Taristuhaldus, Andmekeskused, Teenusetasemehaldus, Äriprotsessihaldus, Virtualiseerimine, Teenusehaldus, Projektijuhtimine, Koostöö