Qlik®
flow-image

Haipimise taga: kuidas intellektitehnikat analüütikas päriselt ära kasutada

Selle materjali avaldajaks on Qlik®

Intellektitehnika võimalusi kasutatakse aina rohkemates toodetes, mida kasutame, ja tegevustes, milles osaleme, nii meie töökoha rakendustes kui ka klienditeeninduses. Ootused on kõrged. Lubatud on tohutult. Kuid potentsiaal on veelgi suurem. Tänane reaalsus on aga oluliselt tagasihoidlikum. Tüüpiliste „tummade tehisintellektide“ puhul on pettumus väga levinud.

Kuid see ei pea nii olema – vähemalt mitte andmeanalüütika vallas.

Kuidas rakendada intellektitehnikat analüütikas edukalt? Liitintellekt – lähenemine, mis toob kokku intellektitehnika ja inimintuitsiooni parimad küljed, et kiirendada järelduste tegemist, teha uusi ja ootamatuid avastusi ning toetada igas rollis ja iga oskustasemega kasutajate andmepädevuse tõstmist.

Laadige alla e-raamat „Haipimise taga: kuidas intellektitehnikat analüütikas päriselt ära kasutada“, milles käsitletakse järgmist.

  • Milline on tehisintellekti tegelik liialdamata reaalsus täna.
  • Liitintellekti lähenemise väärtus
  • Peamised küsimused analüütikas kasutatava intellektitehnika hindamisel

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT haldus, Suurandmed, Otsuseinformaatika (BI), Andmelaondus, BYOD, IT tarbijastumine, Pilvandmetöötlus, Vastavus, Sisuhalduse süsteem (CMS), Andmehaldus, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Finantsid ja finantshaldus, Taristuhaldus, Andmekeskused, Teenusetasemehaldus, Äriprotsessihaldus, Virtualiseerimine, Teenusehaldus, Projektijuhtimine, Koostöö