Proofpoint
flow-image

Lõppkasutaja kaitsmine

Selle materjali avaldajaks on Proofpoint

Inimesekeskne lähenemine nõrkuste, rünnete ja õiguste haldamisele. Organisatsioonid kulutavad rohkem kui kunagi varem küberturbele ja saavad sama raha eest vähem. Rünnakud pääsevad läbi. Tundlikud andmed satuvad valedesse kätesse. Ja andmemurded jõuavad esikülgedele.

On aeg asjad täielikult ümber mõelda. Traditsioonilised küberturbemudelid koostati varasema ajastu jaoks – kui peamiseks turbemudeliks oli perimeetrit kaitsta ning tegeleda ohtudega alles pärast seda, kui rünnakul õnnestus läbi murda. See lähenemine töötas vaevu minevikus ja on tänaseks lootusetult iganenud.

Seda põhjusel, et ründaja peamiseks sihtmärgiks – ja teie suurimaks riskiks – on inimesed mitte tehnoloogia. See ohtude maastiku muutus nõuab värsket lähenemist ja uut strateegiat, mis keskendub inimeste, mitte perimeetri, kaitsmisele.

Lisateabe saamiseks laadige alla!

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Talletus, Varundus, Suutvuse plaanimine, Pidevvarundus, Andmete dubleerimine, Andmetalletus, Andmete sünkroomine, Ketasvarundus, Ketassalvestisüsteemid, Kiudkanal, NAS, RAID, Kaugvarundus, SAN, Salvestusarhitektuurid, Salvestuse head tavad, Salvestite konsolideerimine, Salvestikontroller, Salvestid, Salvestusriistvara, Salvestihaldus, Salvestihalduse tarkvara, Talletusteenuse pakkuja, Salvestisüsteemid, Salvestite virtualiseerimine, Magnetlintvarundus