NetApp
flow-image

Ärikriitiliste rakenduste NetAppis käitamise kolm eelist

Selle materjali avaldajaks on NetApp

Kasutage oma olulisi andmeid maksimaalselt ära.

Tänased kliendid on ühendatud. Teave peab olema näpuulatuses, kassakogemus peab olema valutu ning klienditugi peab olema kiire ja hõlpsalt kättesaadav. Nad ootavad kiirust. Ettevõtted otsivad uusi lahendusi, mis aitaks neil praegust olukorda paremaks muuta ja klientide rahulolu tõsta. Ning nad kõik nõuavad kindlasti kõrgeimal tasemel andmete kaitsmist, turvalisust ja kättesaadavust.

Muutke oma äridünaamikat tõhususe ja jõudlusega, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Tarkvara, Rakendused, Operatsioonisüsteemid, CRM, SaaS, Andmebaasid, Dokumendihaldus, Ettevõttetarkvara, Süsteemiarenduse tööriistad, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Rühmatarkvara, Töövootarkvara, Koostöötarkvara, Avatud lähtekood, Tarbetarkvara, SD WAN, Programmeeritav võrgustus, Lõppkasutaja kogemus, AlOps, ITSM, DevOps, Masinõpe, Masina genereeritud andmed, Andmete automatiseerimine, AIM