Kaspersky
flow-image

Forrester Wave™: lõppseadmete turbekomplektid

Selle materjali avaldajaks on Kaspersky

Koos pärandtehnoloogia iganemisega ja tõhususe langemisega hakkab just käitumuspõhine kaitse määrama, millised teenusepakkujad liiguvad esiotsa. Ettevõtted, kes suudavad pakkuda tugevat käitumuspõhist kaitset üle mitme operatsioonisüsteemi kombineerituna riskipõhiste turvapoliitikatega, on heal positsioonil pakkuma oma klientidele tugevat lõppseadmete eesliinikaitset.

Turbejuhid muretsevad lõppseadmete keskkonna aina suureneva keerulisuse pärast, millele lisanduvad uued mitmeetapilised rünnakud, mis on tüüpilisest kahjurvarast tase kõrgemal.

Lõppseadmete turbekomplektid peavad nüüd rohkem kui kunagi varem kaitsma seadmeid mitmeetapiliste sihitud ohtude eest, mis hõlmavad interaktsiooni kasutajaga, eksploitide aheldamist ja skriptipõhiseid rünnakuid.

Laadige alla värskeim Forrester Wave’i lõppseadmete turbekomplektide aruanne siit!

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT turve, Autentimise ja juurdepääsu haldamise süsteemid, IT ohud ja nõrkused, Andmete taaste, Andmekaotõrje (DLP), Avariitaaste, Mobiilseadmete turve, Meiliturve, Tulemüür, Logihaldus, Sündmusehaldus, VPN, Kahjurvara, Lõppseadmete turve, Võrguturve, Turbelahendused, Turbehaldus