Kaspersky
flow-image

Tarkvara surm

Selle materjali avaldajaks on Kaspersky

Pilvelttarkvara (SaaS) juurutamine on nii üldlevinud, et Gartner, Inc. kasutab fraasi „SaaS-maastik“, et kirjeldada tohutut SaaS-lahenduste valikut, millega organisatsioonid kokku puutuvad. SaaS-maastiku kontseptsioon on osa väga vajalikust püüdlusest formaliseerida strateegilist mõtlemist massilise SaaS-i kasutuselevõtu mõju, riskide, katsumuste ja võimaluste üle.

Hoolimata sellest, et SaaS-lahendused on nüüdseks elementaarsed, kasutavad mõned ettevõtted endiselt mitte-SaaS-lahendusi, et kaitsta ja turvata oma IT investeeringuid, kui SaaS-i küberturbelahendus – SECaaS – oleks selles kõiki väärtuse ja soorituse kriteeriume vaadates palju tõhusam.

See artikkel annab ülevaate pilveltturbest (SECaaS) ning juhib tähelepanu juhtumitele, kus veebipõhise küberturbeteenuse valimisel on selged ja ülekaalukad ärilised eelised.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Tarkvara, Rakendused, Operatsioonisüsteemid, CRM, SaaS, Andmebaasid, Dokumendihaldus, Ettevõttetarkvara, Süsteemiarenduse tööriistad, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Rühmatarkvara, Töövootarkvara, Koostöötarkvara, Avatud lähtekood, Tarbetarkvara, SD WAN, Programmeeritav võrgustus, Lõppkasutaja kogemus, AlOps, ITSM, DevOps, Masinõpe, Masina genereeritud andmed, Andmete automatiseerimine, AIM