Intel
flow-image

Interaktiivsed kioskid muudavad külastajate haldust

Selle materjali avaldajaks on Intel

Alates automaatkassadest toidupoodides kuni kiirtoidukohtade tellimiskioskiteni – maailm harjub aina enam iseteenindusega. Ühes uuringus leiti, et 75% klientide arvates on iseteeninduse võimalused mugavad ning 67% kasutaks klienditeenindajaga rääkimise asemel pigem iseteeninduse võimalusi.

Sellest on kasu ka ettevõtetele. Iseteeninduskioskid on äritegevusele mitmel moel kasulikud, võimaldades nt külastajaid jälitada, andmeid koguda, tegevuskulusid vähendada ja klienditeenindust parandada.

Interaktiivsed kioskid on olnud kasutusel juba rohkem kui 40 aastat, kuid tehnoloogia on kõvasti arenenud ning nende kasutusmallide valik oluliselt laienenud. Tänaseks on muudavad need organisatsioonides pöördelise tähtsusega, võimaldades olulisi ülesandeid automatiseerida ja sujuvamaks muuta.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT haldus, Suurandmed, Otsuseinformaatika (BI), Andmelaondus, BYOD, IT tarbijastumine, Pilvandmetöötlus, Vastavus, Sisuhalduse süsteem (CMS), Andmehaldus, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Finantsid ja finantshaldus, Taristuhaldus, Andmekeskused, Teenusetasemehaldus, Äriprotsessihaldus, Virtualiseerimine, Teenusehaldus, Projektijuhtimine, Koostöö