DocuSign
flow-image

Kaheksa head digitava IT professionaalidele

Selle materjali avaldajaks on DocuSign

Valdkonna eksperdid prognoosivad, et edukatel ettevõtetel on peagi kõik tehingutest 100% digitaalsed. Peamiseks katsumuseks on „minna digitaalseks“ õigel viisil. Kuid enamiku ettevõtete jaoks on see järkjärguline protsess.

BusinessNewsDaily.com märgib, et IT juhid ja ärivaimuga tehnoloogiavaldkonna liidrid liiguvad üksnes toetavalt funktsioonilt edasi ning neid integreeritakse üldise äristrateegia ja operatsioonide kujundamisse. IT pakub lisaväärtust, parandab majandusnäitajaid ning suurendab turvalisust.

Selles heade tavade artiklis on kaheksa olulist viisi, kuidas IT meeskonnad saavad digipöördes märkimisväärseid edusamme teha.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad Mobiilandmetöötlus, BYOD, Mobiilseadmete haldus (MDM), Mobiilsus, iOS8, Android, IT tarbijastumine, Mobiilandmetöötlus, Mobiilsuslahendused, Bluetooth, BYOA, Apple, Mobiilseadmete turve, Ettevõtte mobiilsus, Mobiilseadmete rakendused