Dell EMC
flow-image

Rakendage andmekapitali väärtust äriedu saavutamiseks

Selle materjali avaldajaks on Dell EMC

Digiajastu on toonud kaasa andmete vohamise, mida oskavad kaasaegsed ettevõtted enda jaoks ära kasutada. Andmete õigesti kasutamisel näevad organisatsioonid paremaid tulemusi oma äritegevuse kõigis aspektides. Andmete kasutamine erinevate töövoogude, analüütika ja tegevuste toetamiseks muundab selle andmekapitaliks – digivaraks, millel on ettevõttele suur väärtus. Sellel kui suures ulatuses organisatsioonis need andmekapitali põhimõtted omaks võetakse – nii andmete kasutusviiside kui ka andmetehnoloogiatesse investeeringute osas – võib olla pikaajaline mõju ettevõtte edule.

Dell EMC ja Intel palkasid 2019. aasta veebruaris Forrester Consultingu hindama, kas võime andmeid koguda ning andmeid ja analüütikat rakendada igal võimalusel on muutumas edu eeltingimuseks. Selle kontrollimiseks tegi Forrester küsitluse, millele vastas 516 IT otsusetegijat üle maailma. Küsitlusega leiti, et ettevõtted, kellel on küpsemad andmekapitali tavad – kes kasutavad ära rohkem andmeliike, haldavad andmeid turvaliselt, käitlevad andmeid nõuetekohaselt on kaasajastanud taristu optimaalse jõudluse tagamiseks – näevad suuremat positiivset mõju äritegevusele.

Lisateabe saamiseks laadige alla!

Intel®-i tehnoloogiaga Dell EMC lahendused.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT haldus, Suurandmed, Otsuseinformaatika (BI), Andmelaondus, BYOD, IT tarbijastumine, Pilvandmetöötlus, Vastavus, Sisuhalduse süsteem (CMS), Andmehaldus, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Finantsid ja finantshaldus, Taristuhaldus, Andmekeskused, Teenusetasemehaldus, Äriprotsessihaldus, Virtualiseerimine, Teenusehaldus, Projektijuhtimine, Koostöö