Dell EMC
flow-image

Välkmäluseadmed õhutavad IT pööret

Selle materjali avaldajaks on Dell EMC

IT pööre on kontseptsioon, mis leiab ettevõtetes vastukaja veelgi rohkem kui 12 kuud tagasi. Kuigi see pole sama tähendusega kui digipööre, on kaks kontseptsiooni omavahel tihedalt seotud, sest efektiivne digipööre ei saa toimuda ilma IT pöördeta.

Oma IT taristut ümberkujundav ettevõte ei pea enam valima jäiku, palju käsitööd vajavaid, isoleeritud pärandtehnoloogiaid. Nüüd saab tõsta IT töökiirust, tõhusust, mastaapi ja kulutõhusust – ülesanded on automatiseeritud, protsessid sujuvamad ja ressursid vabamad.

Need IT tasemel täiendused õhutavad suuremas mastaabis digipööret ning aitavad ettevõttel tänapäevases digimajanduses edu saavutada. Ettevõtte saab olla konkurentidest uuenduslikum, nutika ja kiirem ning muutuda murrangute algatajaks, mitte nende käes kannatajaks.

Intel®-i tehnoloogiaga Dell EMC lahendused.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT haldus, Suurandmed, Otsuseinformaatika (BI), Andmelaondus, BYOD, IT tarbijastumine, Pilvandmetöötlus, Vastavus, Sisuhalduse süsteem (CMS), Andmehaldus, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Finantsid ja finantshaldus, Taristuhaldus, Andmekeskused, Teenusetasemehaldus, Äriprotsessihaldus, Virtualiseerimine, Teenusehaldus, Projektijuhtimine, Koostöö