AWS
flow-image

Oskuste puudujäägi defineerimine ja pilveprojekti meeskonna kokkupanek

Selle materjali avaldajaks on AWS

Organisatsioonid saavad aina teadlikumaks IT oskuste puudujäägist – aina kasvav lõhe kõige elementaarsemate pilvepõhiste tehnoloogiate ja selle vahel, kui palju sisemised IT spetsialistid oskavad neid ära kasutada. Kuid üllatavalt vähe ettevõtteid on endale probleemi tõsidust täielikult tunnistanud.

See AWS-i e-raamat annab juhtnööre oskuste lõhe lahendamiseks – kiiresti, säästlikult ja holistiliselt. Selles kolmeosalise sarja esimeses osas alustame oskuste lõhe defineerimisest ning käsitleme selle tekkimist ja seda miks seda on nii keeruline lahendada. Seejärel keskendume ülemineku käivitamisele koostöös teie pilveprojekti meeskonna abil. Tere tulemast oma töökoha tulevikku.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT haldus, Suurandmed, Otsuseinformaatika (BI), Andmelaondus, BYOD, IT tarbijastumine, Pilvandmetöötlus, Vastavus, Sisuhalduse süsteem (CMS), Andmehaldus, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Finantsid ja finantshaldus, Taristuhaldus, Andmekeskused, Teenusetasemehaldus, Äriprotsessihaldus, Virtualiseerimine, Teenusehaldus, Projektijuhtimine, Koostöö