Aruba
flow-image

Pilvehaldusega võrgud: edu võti

Selle materjali avaldajaks on Aruba

Avastage, kuidas lihtne, nutikas ja turvaline võrk suurendab tööviljakust ning toetab äri kasvatamist.

Tänapäevasel digiajastul aitab kiire ja töökindel võrk säilitada töötajate produktiivsust ning klientide rahulolu. See tähendab, et töötajad saavad olla ühenduses ja teha koostööd kõige uuemate kanalite kaudu – mobiilseadmed, pilvepõhised rakendused ja IoT – ning vastata klientide päringutele kiiremini kui kunagi varem. Kuid võrgu toimimise tagamine võib olla suur väljakutse, eriti keskmise suurusega ettevõtetele, kelle IT osakond ja eelarve on väiksed.

See e-raamat kirjeldab, kuidas pilvehaldusega võrguhaldus annab keskmise suurusega ettevõtetele lihtsa, nutika ja turvalise viisi tööviljakuse suurendamiseks ning toetab äri kasvatamist. See pakub intuitiivset ja rahuldust pakkuvat võrgukogemust igale kasutajale – sh IT osakonnale, töötajatele ja klientidele. Uurige, kuidas see saab aidata teie ettevõttel toetada IoT seadmeid ning kiirendada kasvu isegi väikse eelarve korral.

Laadi kohe alla

box-icon-download

* kohustuslikud väljad

Palun nõustuge tingimustega

Selle materjali allalaadimise taotlemisel nõustute meie kasutustingimustega. Kõiki andmeid kaitstakse kooskõlas meie privaatsusreeglitega. Kui teil on rohkem küsimusi, kirjutage aadressil dataprotection@headleymedia.com.

Seotud kategooriad IT haldus, Suurandmed, Otsuseinformaatika (BI), Andmelaondus, BYOD, IT tarbijastumine, Pilvandmetöötlus, Vastavus, Sisuhalduse süsteem (CMS), Andmehaldus, Ettevõtte ressursside plaanimine (ERP), Finantsid ja finantshaldus, Taristuhaldus, Andmekeskused, Teenusetasemehaldus, Äriprotsessihaldus, Virtualiseerimine, Teenusehaldus, Projektijuhtimine, Koostöö